Geçmişte kalan Metallica oyunu

Geçmişte kalan Metallica oyunu

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Geçmişte kalan Metallica oyunu

Keşke piyasaya çıkabilseydi. Geçmişte kalan Metallica oyunu 2003 yılında artık kapanmış olan Black Rock Studio çok özel bir oyun üzerinde çalışıyordu: Metallica. Söylenene göre “post-apokaliptik yarış/macera” türünde yapılan oyunda grubun üyeleri ellerinde silahlar, etrafta sert tipler olarak görünüyordu.

PS2 için hazırlanan oyun Black Rock tarafından resmi olarak hiç açıklanmadı. Oyunla ilgili resmi olan tek şey ise grubun St. Anger albümünde yer alan bir video.

İngiliz sanatçı Calum Alexander Watt tarafından oyun için yapılan çizimlerde de Metallica üyeleri yeralıyor. 1 Geçmişte kalan Metallica oyunu 2 Geçmişte kalan Metallica oyunu 3 Geçmişte kalan Metallica oyunu 4 Geçmişte kalan Metallica oyunu 5 Geçmişte kalan Metallica oyunu 6 Geçmişte kalan Metallica oyunu 7 Geçmişte kalan Metallica oyunu 8 Geçmişte kalan Metallica oyunu 9 Geçmişte kalan Metallica oyunu 10 Geçmişte kalan Metallica oyunu 11 Geçmişte kalan Metallica oyunu 12 Geçmişte kalan Metallica oyunu 13 Geçmişte kalan Metallica oyunu 14 Geçmişte kalan Metallica oyunu 15 Geçmişte kalan Metallica oyunu #metallica #black rock studios Yorumlar 38 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 16:26 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: black rock studios, galeri_0, metallica Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts