Fallout 3 ile Fallout New Vegas'ı birleştiren mod yayımlandı

Fallout 3 ile Fallout New Vegas’ı birleştiren mod yayımlandı

Aralık 4, 2019 0

Yeni nesil Fallout oyunlarının en başarılı olarak gösterilen Fallout New Vegas ile seriyi ilk kez FPS moduna taşıyan Fallout 3 birleşiyor. A Tale of Two Wastelands adıyla geliştirilen mod, iki oyunu tek bir oynanışta bir araya getirecek.

İki Fallout oyunu, tek oyunda birleşiyor

A Tale of Two Wastelands adındaki mod oyuncuların aynı oyun üzerinden, Fallout New Vegas ve Fallout 3 farketmeksizin iki oyunun da hikayesini deneyimlemesini sağlayacak. Oyuncuların ihtiyacı olan tek şey ise Fallout 3‘ün ve Fallout New Vegas‘ın temiz bir kurulumu.

A Tale of Two Wastelands modunun getirdiği tek yenilik bu değil. Oyun, Fallout 3‘ün oyun mekaniklerini dengeyi bozmadan Fallout New Vegas‘ın mekanikleri ile birleştirecek. Bu birleşme ile gelecek olan yeniliklerin arasında; yardımcı perkleri, eşya üretme, tarifler, yeni karakterler ve çevresel detaylar gibi şeyler bulunuyor. 

A Tale of Two Wastelands, her ne kadar bazı modlarla birlikte çalışsa da, geliştirici ekip başka modların kurulmamasını tavsiye ediyor. Mod, Fallout 3 ve Fallout New Vegas‘ın Steam sürümleri ile uyumlu olarak çalışıyor. Modu indirmek isteyenler şuraya  tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirler. Fallout 3‘ü yeni mekaniklerle tekrar deneyimlemek güzel bir farklılık olmaz mı? Siz ne düşünüyorsunuz?

Tags: Bethesda Softworks, fallout 3, Fallout New Vegas, PC, Role Playing Game Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts