En terli oyun karakterleri

En terli oyun karakterleri

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

En terli oyun karakterleri

Mermi yerine biraz da deodorant sıksanız? En terli oyun karakterleri Video oyunlarındaki aksiyon karakterleriyle oynamak ne kadar eğlencelidir değil. Özellikle o patlamalı sahnelerde, dövüşlerde, kaçışlarda bizlere yaşattığı heyecan inanılmazdır.

Elbette oturduğunuz yerden bütün bunları yaşaması çok kolay, kaldı ki sizin hareket ettirdiğinizi tek şey sadece parmaklarınız. Peki ya ekrandaki o zavallılar ne olacak? Siz başarısız olursanız bir iki tıklama ile son kayıttan geri dönenebileceksiniz fakat onlar ölüp ölüp dirilecekler. Sizler için uçurumlardan atlayacak, binalar patlatacak, yaratıklarla savaşacak ve hırpalanacaklar.

En kötüsü de ne biliyor musunuz? Bunları yaparken çok ama çok terleyecekler. Üstelik bir oyun kahramanı olarak ter içinde kalmak karizmaları için hiç de iyi bir şey değil. Gerekirse ölmeyi yeğlerler ancak ter asla olmaz. İşte bugün size bütün aksiyon oyunlarındaki karakterlerden en çok deodorantı hak eden 6 karakteri sunacağız. Bakalım sizce ne kadar haklıyız?

Not: Liste… Evet, doğru, herhangi bir sıralamaya göre yapılmamıştır. Buradaki karakterlerin hepsi birinci.

Niko Bellic

Memleketinden gemiyle Amerika’ya indiğinde Niko’nun aklında önce sıcak bir duş almak vardır. Hatta belki bir de Roman’ın şu jakuzisini denerdi. Ne de olsa lüks bir dairede yok yoktur. Gel gör ki Bellic kuzenler hayatları boyunca hiç o kadar şanslı olamadılar ki neden şimdi olsunlar. İşte bu talihten usanıp sıkılan Niko artık şansını bir şekilde döndürüp Amerika’yı gerçek anlamda rüyalar ülkesine çevirmeye niyetlendi ve bu uğruda da epey ter döktü.
1 En terli oyun karakterleri Batman/ Bruce Wayne

Açıkçası Bruce’u bilmeyiz, nitekim kendisi milyarlarca doları ile bir şekilde koku sorununu gideriyordur. Ne de olsa o kadar mankenle çıkmak kolay değil ancak gel gör ki zavallı Batman’imizin o kadar büyük bir lüksü yok. Tamam üstün teknoloji silahlar kullanıp, ultra süper araçlara biniyor olabilir ve her gecenin sonunda kendisini bir malikanede uykuya veriyor da olabilir ama o ter kokusu yok mu? Bakın şimdi hesaplayalım. Duş almak ortalama 15 hadi taş çatlasın 10 dakika sürer. Bunu soyunması, giyinmesi, kurulanması, kulak çubuğuydu, tıraşıydı derken o süre olur size 30 dakika. Joker 7 dakikada kasa açıyor arkadaşlar. Kolay mı Batman’in duş alması?
2 En terli oyun karakterleri Chell

Bu güzel kızımızın neler çektiğini hepimiz biliyoruz. Hadi diğerleri neyse bütün o koşuşturmacanın arasında çok da sağlam kafa yormalara gerek kalmıyor. Oya Chell öyle mi? O hem psikopat derecede nazik ve acımasız olan turretlardan kaçarken, Wheatley ve GLaDOS’dan kurtulmaya çalışırken bir de saçma sapan mekanlardan sadece portal silahı ile kurtulmaya çalışıyordu. Ne derler bilisiniz; en çok beyin terletir. Yoksa o farklı mıydı? Hmm bir saniye…
3 En terli oyun karakterleri Ezio Auditore/Altair

Eğer ortada bir deodorant varsa – ki yok- o zaman muhtemelen bu listede onu en çok hak eden kişi Ezio olacaktır. Hayır her tarafından silah çıkartarak bizi tehdit ettiği için söylemiyoruz, nitekim Batman’le pis pis bakışıyorlardı, ancak yeri gelip 8-10 dakika boyunca hem koşturup hem tırmanıp hem adam öldürdükten sonra ardından 3 dakika süren bir diyalogda hiç nefesi kesilmeden koşan bir adama deodorant vermezseniz, hmm nasıl desem, pek mutlu etmezsiniz. Eh bütün bunları aynı şekilde Altair’in de yaptığını düşünürseniz aynı şıkka onu da koymalıyız.
4 En terli oyun karakterleri Nathan Drake

Indiana Jones’un bit’ler ve byte’lar versiyonu Nathan Drake iki oyundur ilginç yerlere girip çıkıyor, oradan oraya zıplıyor, ölümlerden dönüyor, kötü adamları dövüyor, iyi adamlardan kazık yiyor ve bütün bunların arasında hafiften romantizm de yaşıyor. Eh bizin Drake de yakışıklı çocuk tabii, o gözler, o saçlar, o ukala tavır, ölüme meydan okuma… Kızların hasta olduğu bu karakterin girdiği lağımlar gibi kokması mantıklı mı sizce? Elbette değil.
5 En terli oyun karakterleri Ryu Hayabusa

Bugün onu caniliği veya kana susamışlığı ile anmayacağız. Bugün onu defalarca, hiç bıkmadan usanmadan öldürdüğü garip yaratıklar, adamlar, diğer ninjalarla hayal etmeyeceğiz. Onu elinde katanası olan bu dövüş ustası arkadaşımız her ne kadar nefesini kontrol etmeyi öğrenmiş, hafiften sihirli güçlere sahip olmuş olsa da bir şeyi sakın unutmayın; siyah güneşi çeker.
6 En terli oyun karakterleri Kratos

Kratos denilince aklınıza ne geliyor bilmiyoruz ancak bizim aklımıza direk olarak kötü bir çocukluk geçirmiş öfke problemi olan bire adam geliyor. Şaka şaka, elbette onca yaşadığı şeyden sonra Kratos’un yaptıklarını da mazur görmek gerekir ancak tüm Yunan mit tanrılarını mı be hocam? Eh o kadar çileli bir işe girersen o zaman bu durumlara da düşersin. Bu arada konumuzla alakalı olarak bir şey yazmak gerekirse kellere deodorant iyi gider.
#galeri #deodoranta ihtiyacı olan oyun karakterleri #niko bellic #batman #bruce wayne #cher #ezio auditore #altair #nathan drake #ryu hayabusa #kratos #god of war #gta #assasins creed Yorumlar 61 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:15 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: altair, assasins creed, Batman, bruce wayne, cher, deodoranta ihtiyacı olan oyun karakterleri, ezio auditore, Galeri, god of war, Gta, kratos, nathan drake, niko bellic, ryu hayabusa Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts