Dead Island 2 yeniden gün yüzüne çıktı!

Dead Island 2 yeniden gün yüzüne çıktı!

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz senelerde duyurulan, ancak sonrasında iptal olduğu açıklanan, fakat sonrasında yine geçtiğimiz sene geliştirme aşamasında olduğu açıklanan oyun tekrar gün yüzüne çıktı. Ünlü dağıtımcı firma THQ Nordic‘in yatırımcılar için hazırladığı sunumda gözüken Dead Island 2‘nin, geliştirme aşamasında olduğu resmi olarak duyuruldu. İlk oyunuyla başarıya ulaşan yapım, bizlere güzel bir zombi teması sunmuştu.

Dead Island 2 yeniden gün yüzüne çıktı!

Dead Island 2 yeniden gün yüzüne çıktı!

Oyun hakkında yapımcılar daha öncesinde “Şu anda yapım aşamasında ve biz hazır oluncaya kadar da öyle olacak. Bekleyişiniz tabi ki acı verici ama oyunun hala yapım aşamasında olduğunu da söyleyelim.” açıklamasını yapmıştı. Fakat oyundan herhangi bir haber alamamıştık. Bu sene E3 fuarında oyunun gösterilip gösterilmeyeceğini merak ediyoruz.

Son olarak mobil platforma Dead Island: Survivors adıyla çıkan serinin ilk oyunu hala on binlerce oyuncu tarafından oynanmaya devam ediliyor. 2014 yılından bu yana geliştirilen oyun, bir sonraki nesil platformlara da ertelenmiş olabilir. Çünkü şu anda THQ Nordic‘in elinde bir sonraki nesilde piyasaya çıkması beklenen güçlü bir marka bulunmuyor. Bakalım oyunun akıbeti ne olacak

Tags: Aksiyon, Dead Island 2, Deep Silver, Korku, PC, PlayStation 3, Techland, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts