Crysis'in multiplayer modu 11 Ekim'de oyunculara veda edecek

Crysis’in multiplayer modu 11 Ekim’de oyunculara veda edecek

Aralık 4, 2019 0

Electronic Arts ve Crytek, Crysis’in multiplayer modunun 11 Ekim 2018’de kapatılacağını duyurdu. Facebook üzerinden yapılan açıklamada; Crysis’in çevrim içi çok oyuncu odaklı modunun, hizmeti sürdürebilmek ve tüm oyuncuların harika bir çevrim içi deneyime sahip olmasını sağlamak için gerekli azami oyuncu sayısına ulaşamadığı belirtildi.

Crysis’in multiplayer mod veda ediyor

11 yıllık macera sona eriyor. Crysis’in multiplayer modu oyuculara veda ediyor. Crysis’in çevrimiçi çok oyunculu oyuncusu ilgi çekici ve keyifliydi. Etkileşimli çevrenin kullanıldığı ilk multiplayer oyunlardan olan Crysis’in multiplayer oyun modu farklı bir deneyim sunuyordu. Oyunculara tekli oyuncu modu deneyimini yaşamaya devam etmelerini öneren EA ve Crytek’in ortak yaptığıkları açıklamaya göre 11 Ekim’de 11 yıllık Crysis Multiplayer modu kapanacak. 

Crysis çıktığı dönem için oldukça fark yaratan bir oyun olmuştu. Özellikle grafikleri ile dikkat çeken oyunda, araç kullanma mekanikleri çevreyle etkileşim gibi elementler dönemine göre oldukça iyi kullanılmıştı. Ekran kartı aldıran oyun olarak tarihe geçen Crysis hala bazı bilgisayarlar için ekran kartı test oyunu oalrak kullanılmaya devam ediyor.

Tags: Aksiyon, Crysis, Crytek Studios, EA Games, PC, PlayStation 3, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts