Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak

Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak

Yeni görüntüler de yayınlandı Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak Funcom’un Conan temalı 3 oyunundan ilki olan Conan Exiles için bir süredir haber alamıyorduk. Firma sessizliğini bozdu ve açık dünya dinamiklerine sahip olan Conan Exiles hakkında yeni görüntülerin yanı sıra yeni bilgiler de açıkladı.

Öncelikle oyunun erken erişim olarak çıkış yapacağı resmi olarak açıklandı. Ocak 2017’de erken erişim sürümü ile karşımıza çıkacak olan Conan Exiles’in yeni görüntülerinde ise oyunun farklı mekanlarına ve dinamiklerine yer verildiğini görüyoruz. Çöl ve kurak alanların yanı sıra avcılık yeteneklerimizi konuşturacağımız bölgeler de bu yeni görüntüler arasında dikkat çekiyor.

Ayrıca NVidia Ansel teknolojisi kullanırılarak oyuna ait 360 derece görseller de yayınlandı. Bu görsellere buradan, oyunun diğer görüntülerine ise aşağıdaki görüntüye tıklayarak ulaşabilirsiniz.
1 Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak 2 Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak 3 Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak 4 Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak 5 Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak 6 Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak 7 Conan Exiles erken erişim olarak çıkacak #galeri #conan exiles #pc #aksiyon #funcom #funcom Yorumlar 3 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:04 Kalan Karakter : 300 Gönder ozan86 ozan86 13.12.2016 08:53 Oyunun combat sistemi elder of scrool gibi. Olmamış… Daha yenilikçi dövüş sistemi gerekiyor. Bir de toplulukları yöneteceksek kalabalık yerleşim yerleri olmalı. Yine de oynanacak bir oyun gibi duruyor. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 18.11.2016 02:09 aha buda çöp oldu mermi manyağı gibi güncellleme manyağı yapacaklar delik deşik bişi gelio nese wish listen çıkaralım Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Soulkast Soulkast 17.11.2016 14:30 Oyun 11 dili desteklerken Türkçe neden yok sorusuna. Kapasite yüzünden diye cevap veren yapımcıların yaptığı bir oyun. Ne kadar iyi olduğunu bilmem ama yapımcıların kafası iyi galiba Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Aksiyon, Conan Exiles, Funcom, Galeri, PC Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts