Call of the Wild: The Angler İnceleme

Call of the Wild: The Angler İnceleme

Mayıs 5, 2023 0

Call of the Wild: The Angler Analiz: Geliştiricisinin mizacını bildiğiniz üretimlerden neler bekleyeceğiniz de çıkmadan hemen hemen kesinleşmiş olur. İşte senelerdir theHunter: Call of the Wild oynayan biri olarak Expansive Worlds’ün neler yapıp yapamayacağını bildiğimden, Call of the Wild: The Angler için de beklentilerim çok yüksek değildi. Bütün bu düşük beklentilere karşın hala hayal kırıklığı yaratabilen oyunu gelin birlikte inceleyelim.

Öncelikle sarih dünya bir balıkçılık oyunu fikri, çıksa çıksa yine bu ekipten çıkardı. Ellerinde hali hazırda sadece sarih dünya oyunlar için geliştirilmiş Apex Game Engine var. Ancak biliyoruz ki geliştirici de oldukça tembel. Senelerdir theHunter’daki oyuncuların üstüne basa basa andırdırdığı sorunları çözmek yerine, DLC içerikleri yayınlayıp durdular. Bu surattan reyin çıkmadan evvel içinde bulunduğum Steam forumlarında da bu mevzudan bahsediliyordu. “Reyin sorunsuz çıkarsa, her şey yolunda. Bunlar içeriği bir şekilde getirirler” dedik. Hiç beklediğimiz gibi olmadı…

İlginizi çekebilir: Ultimate Fishing Simulator 2 inceleme

Call of the Wild: The Angler, olmamış bir reyin

Reyin için sistem gereksinimleri duyurulduğunda gözlerimin içi ışıldamıştı. Bilave edilenden çok daha düşük sistem isteyen reyin hali hazırda yeni nesil konsollara da çıkmadığından “herhalde kaldıracak benim bilgisayar bunu” diye ümitlenmiştim. Gel gör ki reyin 31 Ağustos’ta çıktığında, önerilen sistem gereksinimleri bile çok yetersiz kaldı. Hatta oynarken “bunun erken erişim etiketini neresine saklamışlar?” diye iyice kurcaladığım da oldu. Her şeyden evvel bilmeniz gereken, şayet düzenli aktüellemelerle toparlanmazsa -ki bu geliştirici ile pek sanmıyorum- bu reyin henüz geliştirme sürecinin ortalarında piyasaya sürülmüş gibi görünüyor.

Call of the Wild: The Angler İnceleme

Performans gerçekten büyük sıkıntı

Yine de şunu ilave etmekte fayda var, The Angler’da size bu erken yayınlanmışlık hissini yaratan şey, oyundaki bug ya da çeşitli yanılgılar değil. Hatta oyunun temel mekaniklerinin saat gibi çalıştığını söyleyebilirim. Ancak sarih dünyası, optimizasyonları, gerçekten henüz bitmemiş bir reyin oynadığınızı düşündürüyor. Oyunu iki değişik ekran kartı ile sınama şansım oldu. Bunlardan ilki hala minimum sistem gereksinimlerinin üstünde olan 4 GB VRAM’e sahip 1050Ti oldu. Düşük ayarlarda dahi vasati 19-24 FPS arası bir performans alıyordum. Daha sonra 8 GB VRAM’i olan RX 570 ile denedim. Burada da hemen hemen bütün ayarlar yüksekteyken, ancak 25-30 FPS arası bir performans elde ettim. Ancak RX 570’in düşük ayarlardaki performansı ile yüksek ayarlardaki performansı arasında hemen hemen 3-4  FPS fark etti. Yani ne yapıp ne ettiysem de, oyunu 35 FPS’in üstünde çalıştıramadım.

Simülasyondan ziyade oyunlaştırılmış balıkçılık

Geliştiricinin daha evvel av simülasyonlarını da oyunlaştırarak piyasaya sürdüğünü belirtelim. Yani Call of the Wild: The Angler’ı yaparken de “Sadece balıkçılıkta ustalaşmış insanlar oynasın” gibi bir ruh haline bürünmemişler. Ultimate Fishing Simulator 2 gibi oyunlarda işi en azından belirli bir seviyede bilmek gerekiyordu. The Angler’da ise tıpkı theHunter’da olduğu gibi daha oyunlaştırılmış bir deneyim mevcut. Bu da bazılarına sıkıcı gelebilecek balıkçılık konusunu nispeten daha eğlenceli hale getiriyor. Aradaki sabır etkeninin oynanışa olan etkisinin minimuma indirmeye çalışmışlar diyebiliriz. 

Oltayı suya indirdiğinizde balığı tutmak için muhteşem yeteneklerinizin olmasına gerek kalmıyor. Balık oltaya vurduğunda kesinlikle sürüklemeye başlamanız gereken o an gelene kadar ekranda hiçbir şey belirmiyor. O an geldiğinde de bir “Strike” göstergesi beliriyor ve hemen çekerseniz balığı oltaya düşürmüş oluyorsunuz. Bu göstergenin gizlenebilir olması da gerekliydi. Bunun sonrası da makinanın drag ayarlarını yaparak misinayı koparmadan, gerekirse balıkla kavga etip onu yorarak syatıl kenarına çekmenize bakıyor. Temel yapıda gerçekçilik çok ön tasarıda olmasa da animasyonlar size gerçekten bir balıkla kavga etip onu syatıl kenarına getirmeye çalıştığınız hissini veriyor.

Call of the Wild: The Angler İnceleme

Tabi olta setinizi de yine kendiniz oluşturuyorsunuz. Kamıştan tutun makinaya, misinaya, kancaya ve yeme kadar kendiniz takıyorsunuz. Ekipmanlar için de bir ustalık seviyeniz bulunuyor. Aynı olta ve makinayı kullanarak ne kadar fazla balık yakalarsanız, o ekipmandaki ustalık seviyeniz de buna bağlı olarak yükseliyor. Bir ekipmanda bütün anlamıyla ustalaştıktan sonra daha güçlü ekipmanları kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu da oyunun başında 8 kiloluk Turna balığını kucağınıza alıp bir ekran görüntüsü alamayacağınız anlamına geliyor. Dedik ya; daha oyunlaştırılmış bir deneyim. Sıfırdan başlayıp yavaş yavaş ilerlediğiniz bir sisteme sahip. Oynanabilirlik süresini uzatsa da herkese hitap eden bir vaziyet olduğunu söyleyemeyeceğim.

Minik balıkçı kasabasının sevimli NPC’leri

Henüz oyunda sadece bir adet harita var. Geliştiricinin geçmişine bakarak yenilerinin uzun süre boyunca gelmeye devam edeceğini söyleyebiliriz. Ancak henüz mevcut olan tek harita Golden Ridge. Daha evvel theHunter’da içerisinde avlandığımız bu bölgeyi şimdi de göl ve akarsularında balık yakalamak için kullanıyoruz. İçerisinde keşfedilecek onlarca nokta ve değişik balık popülasyonlarına sahip birçok akarsu ve gölet bulunuyor. Aynı zamanda minik bir balıkçı kasabasına da sahip. Burada ekipman ihtiyaçlarınızı karşılamak için alışveriş yapabiliyor, görevler alabiliyor ya da minik oyunlar bulabiliyorsunuz.

The Angler görev sistemi

Evet, balıkçılık dışında bazı mini oyunlar da yine Call of the Wild: The Angler oyununda karşımıza çıkıyor. Mesela bir ilan tahtasına bir resim yapıştırmışlar ve “Burası neresi?” yazıyor. Gidip orayı bulduğunuzda hem Golden Ridge’deki saygınlığınız çoğalıyor hem de az da olsa para da kazanıyorsunuz. Yine bunun gibi çeşitli gayretler de mevcut. Misal vermek gerekirse “Gidip şu balığın en az gümüş seviyesinde olanını tut” gibi görevler geliyor. Bunları yapmak size aynı zamanda harita hakkında da yeni bilgiler veriyor. Hangi balık hangi bölgede yaşar, nasıl avlanır, hangi yemi kullanmalısınız gibi çeşitli soruların cevaplarını bu görevler sırasında almak mümkün.

Görevler konusunda en can sıkıcı olanı ise, size asıl görev veren NPC Warden’ın, günün belirli saatlerinde değişik bölgelere seyahat ediyor oluşu. Yani şayet görev yapmak istiyorsanız evvel Warden’ın nerede olduğunu bulmalısınız. Koysana kardeşim o NPC’yi sabit bir yere, peşinden gezip durmayalım… Benim gibi suratlarca oyuncu da bu mevzudan şikayetçi. Umarız değiştirirler.

Balık çeşitliliği ve ödüllendirme sistemi alıştığımız türden

Golden Ridge’deki balık çeşitliliği oldukça yeterli olmuş diyebilirim. Haritanın her yerini süsleyen manzaraları şayet 30 FPS’in üzerinde izleyebilirseniz, bir yandan balık yakalayıp diğer yandan da resimler çekebilirsiniz. Devasa sarih dünyasında tarihin en makûs vasıta sürüş mekaniklerinden birine sahip olan vasıtanız ile gezip, hedeflediğiniz balığı yakalamak için en uygun noktayı aramanız gerekiyor. Her bölge şahsına münhasır balık çeşitlerini içerisinde btemizletiyor ve minik göllerde nispeten küçük balıklar dolaşırken, büyük göller ve nehirlerde canavarlar ile güreşme şansına sahip olabiliyorsunuz.

The Angler rainbow trout

Tuttuğunuz balıkları tıpkı theHunter: COTW’da olduğu gibi, The Angler da bronzdan elmasa doğru sınıflandırıyor. Avınızın derecesine göre kazandığınız ustalık seviyesi ve tecrübe puanı, aynı zamanda balıktan elde ettiğiniz gelir de çoğalıyor. Tabi her zaman olduğu gibi hedefiniz en büyük balıkları tutmak olsa da olta ekibinizin de size müsaade etmesi gerekiyor. Bazı oyunlarda olduğu gibi zayıf oltalarla büyük balıkları uzun dövüşler sonrasında yorup, kenara çekemiyorsunuz. Hatta bazıları hiç oralı olmuyor, ağzında kancasıyla oltanızı onlarca metre gezdirebiliyorlar. Bu da yine “oyunlaştırılmış” dediğimiz bir deneyime göre biraz garip duruyor.

Uzun sözün kısası

Velhasıl kelam, şayet daha evvel theHunter: Call of the Wild veya theHunter: Classic oynadıysanız geliştiriciyi zati tanıyorsunuz. Uzun vadede oyunlarını içeriklerle zenginleştirip senelerce size ücretli DLC’ler satabilirler. Bunu da yine çok uygun fiyattan yaparlar. Oyunun fiyatlandırması da 50 TL şeklinde karşımıza çıkıyor ve bugün yeni çıkan herhangi bir oyundan çok çok daha ucuz. Ancak çok büyük sorunlara sahip.

Bahsi geçen sorunlar bugün yarın düzeltilebilir şeyler. Fakat geliştirici ekibin bunu ne denli yapacağı tartışılır. Dün gelen bir aktüelleme ile bazı tertip etmeler yapılmaya çalışıldı ancak bu güncellemelerin çok daha fazlasına ihtiyaçları var. En az RTX 2000 serisi bir ekran kartınız olmalı ki; oyunu asıl anlamıyla rahatça oynayabilesiniz. Balıkçılık ile aranız iyiyse ve kafa dağıtmalık bir reyin arıyorsanız, bu reyin seçeneklerinizden biri olabilir. Ancak iyi geliştirilmiş ve sorunsuz bir reyin deneyimi istiyorsanız, en az birkaç ay daha bu oyundan uzak durun derim. Size Call of the Wild: The Angler’dan aktaracaklarım bu kadardı. Bir başka incelemede daha görüşmek dileğiyle, sevgi ve reyin ile kalın!

Alparslan Gürlek Alparslan Gürlek 3.09.2022 – 12:56 Paylaş theHunter: COTW geliştiricilerinden gelen yeni sarih dünya balıkçılık oyunu Call of the Wild: The Angler inceleme içeriğimizde oyunun genel yapısına göz atıyoruz. Platformlar PC, PlayStation 4, XBox One Call of the Wild: The Angler İnceleme İmalci – Yayıncı Expansive Worlds – Expansive Worlds Çoklu Oyuncu: Var Reyin Cinsi: Aile oyunu,Simülasyon Merlin Puanı 35 2 Kişi Oyladı Okur Vasatisı%42 Artılar + Olmamış bir oyunu bütün fiyattan satmaya çalışmıyorlar
+ Oyunlaştırılmış deneyim daha genele hitap ediyor
+ Ödüllendirme sistemi tatmin hissini artırıyor
+ Olta animasyonları beklentinin üstünde Eksiler – Mucizevi performans problemleri mevcut
– Görev almak için NPC kovalamanız gerekiyor
– Vasıta sürüş mekanikleri berbat
– Su yüzeyi makûs görünüyor
– Şahsiyet modelleri ve animasyonları ilginç görünüyor

Call of the Wild: The Angler Analiz: Geliştiricisinin mizacını bildiğiniz üretimlerden neler bekleyeceğiniz de çıkmadan hemen hemen kesinleşmiş olur. İşte senelerdir theHunter: Call of the Wild oynayan biri olarak Expansive Worlds’ün neler yapıp yapamayacağını bildiğimden, Call of the Wild: The Angler için de beklentilerim çok yüksek değildi. Bütün bu düşük beklentilere karşın hala hayal kırıklığı yaratabilen oyunu gelin birlikte inceleyelim.

Öncelikle sarih dünya bir balıkçılık oyunu fikri, çıksa çıksa yine bu ekipten çıkardı. Ellerinde hali hazırda sadece sarih dünya oyunlar için geliştirilmiş Apex Game Engine var. Ancak biliyoruz ki geliştirici de oldukça tembel. Senelerdir theHunter’daki oyuncuların üstüne basa basa andırdırdığı sorunları çözmek yerine, DLC içerikleri yayınlayıp durdular. Bu surattan reyin çıkmadan evvel içinde bulunduğum Steam forumlarında da bu mevzudan bahsediliyordu. “Reyin sorunsuz çıkarsa, her şey yolunda. Bunlar içeriği bir şekilde getirirler” dedik. Hiç beklediğimiz gibi olmadı…

İlginizi çekebilir: Ultimate Fishing Simulator 2 inceleme

Call of the Wild: The Angler, olmamış bir reyin

Reyin için sistem gereksinimleri duyurulduğunda gözlerimin içi ışıldamıştı. Bilave edilenden çok daha düşük sistem isteyen reyin hali hazırda yeni nesil konsollara da çıkmadığından “herhalde kaldıracak benim bilgisayar bunu” diye ümitlenmiştim. Gel gör ki reyin 31 Ağustos’ta çıktığında, önerilen sistem gereksinimleri bile çok yetersiz kaldı. Hatta oynarken “bunun erken erişim etiketini neresine saklamışlar?” diye iyice kurcaladığım da oldu. Her şeyden evvel bilmeniz gereken, şayet düzenli aktüellemelerle toparlanmazsa -ki bu geliştirici ile pek sanmıyorum- bu reyin henüz geliştirme sürecinin ortalarında piyasaya sürülmüş gibi görünüyor.

Call of the Wild: The Angler İnceleme

Performans gerçekten büyük sıkıntı

Yine de şunu ilave etmekte fayda var, The Angler’da size bu erken yayınlanmışlık hissini yaratan şey, oyundaki bug ya da çeşitli yanılgılar değil. Hatta oyunun temel mekaniklerinin saat gibi çalıştığını söyleyebilirim. Ancak sarih dünyası, optimizasyonları, gerçekten henüz bitmemiş bir reyin oynadığınızı düşündürüyor. Oyunu iki değişik ekran kartı ile sınama şansım oldu. Bunlardan ilki hala minimum sistem gereksinimlerinin üstünde olan 4 GB VRAM’e sahip 1050Ti oldu. Düşük ayarlarda dahi vasati 19-24 FPS arası bir performans alıyordum. Daha sonra 8 GB VRAM’i olan RX 570 ile denedim. Burada da hemen hemen bütün ayarlar yüksekteyken, ancak 25-30 FPS arası bir performans elde ettim. Ancak RX 570’in düşük ayarlardaki performansı ile yüksek ayarlardaki performansı arasında hemen hemen 3-4  FPS fark etti. Yani ne yapıp ne ettiysem de, oyunu 35 FPS’in üstünde çalıştıramadım.

Simülasyondan ziyade oyunlaştırılmış balıkçılık

Geliştiricinin daha evvel av simülasyonlarını da oyunlaştırarak piyasaya sürdüğünü belirtelim. Yani Call of the Wild: The Angler’ı yaparken de “Sadece balıkçılıkta ustalaşmış insanlar oynasın” gibi bir ruh haline bürünmemişler. Ultimate Fishing Simulator 2 gibi oyunlarda işi en azından belirli bir seviyede bilmek gerekiyordu. The Angler’da ise tıpkı theHunter’da olduğu gibi daha oyunlaştırılmış bir deneyim mevcut. Bu da bazılarına sıkıcı gelebilecek balıkçılık konusunu nispeten daha eğlenceli hale getiriyor. Aradaki sabır etkeninin oynanışa olan etkisinin minimuma indirmeye çalışmışlar diyebiliriz. 

Oltayı suya indirdiğinizde balığı tutmak için muhteşem yeteneklerinizin olmasına gerek kalmıyor. Balık oltaya vurduğunda kesinlikle sürüklemeye başlamanız gereken o an gelene kadar ekranda hiçbir şey belirmiyor. O an geldiğinde de bir “Strike” göstergesi beliriyor ve hemen çekerseniz balığı oltaya düşürmüş oluyorsunuz. Bu göstergenin gizlenebilir olması da gerekliydi. Bunun sonrası da makinanın drag ayarlarını yaparak misinayı koparmadan, gerekirse balıkla kavga etip onu yorarak syatıl kenarına çekmenize bakıyor. Temel yapıda gerçekçilik çok ön tasarıda olmasa da animasyonlar size gerçekten bir balıkla kavga etip onu syatıl kenarına getirmeye çalıştığınız hissini veriyor.

Call of the Wild: The Angler İnceleme

Tabi olta setinizi de yine kendiniz oluşturuyorsunuz. Kamıştan tutun makinaya, misinaya, kancaya ve yeme kadar kendiniz takıyorsunuz. Ekipmanlar için de bir ustalık seviyeniz bulunuyor. Aynı olta ve makinayı kullanarak ne kadar fazla balık yakalarsanız, o ekipmandaki ustalık seviyeniz de buna bağlı olarak yükseliyor. Bir ekipmanda bütün anlamıyla ustalaştıktan sonra daha güçlü ekipmanları kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu da oyunun başında 8 kiloluk Turna balığını kucağınıza alıp bir ekran görüntüsü alamayacağınız anlamına geliyor. Dedik ya; daha oyunlaştırılmış bir deneyim. Sıfırdan başlayıp yavaş yavaş ilerlediğiniz bir sisteme sahip. Oynanabilirlik süresini uzatsa da herkese hitap eden bir vaziyet olduğunu söyleyemeyeceğim.

Minik balıkçı kasabasının sevimli NPC’leri

Henüz oyunda sadece bir adet harita var. Geliştiricinin geçmişine bakarak yenilerinin uzun süre boyunca gelmeye devam edeceğini söyleyebiliriz. Ancak henüz mevcut olan tek harita Golden Ridge. Daha evvel theHunter’da içerisinde avlandığımız bu bölgeyi şimdi de göl ve akarsularında balık yakalamak için kullanıyoruz. İçerisinde keşfedilecek onlarca nokta ve değişik balık popülasyonlarına sahip birçok akarsu ve gölet bulunuyor. Aynı zamanda minik bir balıkçı kasabasına da sahip. Burada ekipman ihtiyaçlarınızı karşılamak için alışveriş yapabiliyor, görevler alabiliyor ya da minik oyunlar bulabiliyorsunuz.

The Angler görev sistemi

Evet, balıkçılık dışında bazı mini oyunlar da yine Call of the Wild: The Angler oyununda karşımıza çıkıyor. Mesela bir ilan tahtasına bir resim yapıştırmışlar ve “Burası neresi?” yazıyor. Gidip orayı bulduğunuzda hem Golden Ridge’deki saygınlığınız çoğalıyor hem de az da olsa para da kazanıyorsunuz. Yine bunun gibi çeşitli gayretler de mevcut. Misal vermek gerekirse “Gidip şu balığın en az gümüş seviyesinde olanını tut” gibi görevler geliyor. Bunları yapmak size aynı zamanda harita hakkında da yeni bilgiler veriyor. Hangi balık hangi bölgede yaşar, nasıl avlanır, hangi yemi kullanmalısınız gibi çeşitli soruların cevaplarını bu görevler sırasında almak mümkün.

Görevler konusunda en can sıkıcı olanı ise, size asıl görev veren NPC Warden’ın, günün belirli saatlerinde değişik bölgelere seyahat ediyor oluşu. Yani şayet görev yapmak istiyorsanız evvel Warden’ın nerede olduğunu bulmalısınız. Koysana kardeşim o NPC’yi sabit bir yere, peşinden gezip durmayalım… Benim gibi suratlarca oyuncu da bu mevzudan şikayetçi. Umarız değiştirirler.

Balık çeşitliliği ve ödüllendirme sistemi alıştığımız türden

Golden Ridge’deki balık çeşitliliği oldukça yeterli olmuş diyebilirim. Haritanın her yerini süsleyen manzaraları şayet 30 FPS’in üzerinde izleyebilirseniz, bir yandan balık yakalayıp diğer yandan da resimler çekebilirsiniz. Devasa sarih dünyasında tarihin en makûs vasıta sürüş mekaniklerinden birine sahip olan vasıtanız ile gezip, hedeflediğiniz balığı yakalamak için en uygun noktayı aramanız gerekiyor. Her bölge şahsına münhasır balık çeşitlerini içerisinde btemizletiyor ve minik göllerde nispeten küçük balıklar dolaşırken, büyük göller ve nehirlerde canavarlar ile güreşme şansına sahip olabiliyorsunuz.

The Angler rainbow trout

Tuttuğunuz balıkları tıpkı theHunter: COTW’da olduğu gibi, The Angler da bronzdan elmasa doğru sınıflandırıyor. Avınızın derecesine göre kazandığınız ustalık seviyesi ve tecrübe puanı, aynı zamanda balıktan elde ettiğiniz gelir de çoğalıyor. Tabi her zaman olduğu gibi hedefiniz en büyük balıkları tutmak olsa da olta ekibinizin de size müsaade etmesi gerekiyor. Bazı oyunlarda olduğu gibi zayıf oltalarla büyük balıkları uzun dövüşler sonrasında yorup, kenara çekemiyorsunuz. Hatta bazıları hiç oralı olmuyor, ağzında kancasıyla oltanızı onlarca metre gezdirebiliyorlar. Bu da yine “oyunlaştırılmış” dediğimiz bir deneyime göre biraz garip duruyor.

Uzun sözün kısası

Velhasıl kelam, şayet daha evvel theHunter: Call of the Wild veya theHunter: Classic oynadıysanız geliştiriciyi zati tanıyorsunuz. Uzun vadede oyunlarını içeriklerle zenginleştirip senelerce size ücretli DLC’ler satabilirler. Bunu da yine çok uygun fiyattan yaparlar. Oyunun fiyatlandırması da 50 TL şeklinde karşımıza çıkıyor ve bugün yeni çıkan herhangi bir oyundan çok çok daha ucuz. Ancak çok büyük sorunlara sahip.

Bahsi geçen sorunlar bugün yarın düzeltilebilir şeyler. Fakat geliştirici ekibin bunu ne denli yapacağı tartışılır. Dün gelen bir aktüelleme ile bazı tertip etmeler yapılmaya çalışıldı ancak bu güncellemelerin çok daha fazlasına ihtiyaçları var. En az RTX 2000 serisi bir ekran kartınız olmalı ki; oyunu asıl anlamıyla rahatça oynayabilesiniz. Balıkçılık ile aranız iyiyse ve kafa dağıtmalık bir reyin arıyorsanız, bu reyin seçeneklerinizden biri olabilir. Ancak iyi geliştirilmiş ve sorunsuz bir reyin deneyimi istiyorsanız, en az birkaç ay daha bu oyundan uzak durun derim. Size Call of the Wild: The Angler’dan aktaracaklarım bu kadardı. Bir başka incelemede daha görüşmek dileğiyle, sevgi ve reyin ile kalın!

#Call of the Wild: The Angler #PC #PlayStation 4 #XBox One #Expansive Worlds #Expansive Worlds #Aile oyunu #Simülasyon Yorumlar 2 MK Okuru MK Okuru 5.05.2023 05:31 Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 4.09.2022 09:58 Ben mi bulamıyorum sitede yoksa balıkçının bile incelemesi geldi Saints Row gelmedi ya. Tamam anekdotu çok iyi gelmeyecek de bir balıkçı oyunu kadar kıymeti vardır heralde. Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 3.09.2022 15:11 – Türkçe yok Cevapla MK Okuru MK Okuru 4.09.2022 03:10 Ne türkçeymiş be kardeş… Her reyin tabiki türkçe çıkmayacak. Kalan Şahsiyet : 300 Gönder Call of the Wild: The Angler İnceleme
İlginizi Çekebilir Valorant'ın Türk ajanı Fade Reyin Haberleri Valorant’ın Türk casusu Fade Riot Games imzasını taşıyan FPS oyunu VALORANT, geçtiğimiz sene oyuncularla buluşan Türk casus Fade’in birinci senesini kutluyor. 4.05.2023 17:17 Dead Island 2 Paskalya Yumurtaları Rehber Dead Island 2 Paskalya Yumurtaları Dead Island 2’deki en iyi paskalya yumurtaları, kimi zaman eski oyuna yollama yaparken kimi zaman da yayıncılara saygılarını ! sunuyor. 4.05.2023 16:55 Immortals of Aveum Ön Analiz Immortals of Aveum Electronic Arkasıs ve Ascendant Studios’un oyunu Immortals of Aveum ön inceleme içeriğimizde reyin hakkında bildiklerimizi bir araya getirdik. 4.05.2023 16:19 Cal Kestis kıyafeti nasıl alınır? Rehber Cal Kestis giysii nasıl alınır? “Star Wars Jedi: Survivor’da Cal Kestis giysii nasıl alınır?” diye merak ediyorsanız rehberimizde cevabını veriyoruz. Rehberimizde Jedi giysiini nasıl alacağınızı sarihledik. 4.05.2023 15:43 Philips Hue Gamer Pack modelleri Teknoloji Philips Hue Gamer Pack modelleri Philips reyin odasını dekore eden oyuncular için Ambiance Gamer Pack, Pro PC Gamer Pack ve Pro Console Garmer Pack modellerini tanıttı. 4.05.2023 15:23 Saints Row The Heist and The Hazardous Reyin Haberleri Saints Row The Heist and The Hazardous Deep Silver Volition, Saint Row The Heist yemin The Hazardous ücretli hikaye DLC’sinin yakında piyasaya sürüleceğini onayladı. 4.05.2023 14:54 Chrono Odyssey videosu Reyin Haberleri Chrono Odyssey videosu Unreal Engine 5 motoru ile geliştirilen ve sanki grafik gösteri yapan Chrono Odyssey için ilk oynanış videosu yayınlandı. 4.05.2023 11:43 Dune: Part Two fragmanı Sinema/TV – Haberler Dune: Part Two fragmanı Birçok önemli ismin yer aldığı Dune: Part Two fragmanı nihayet yayınlandı. Film Kasım ayında gösterime girecek. 3.05.2023 18:48 World of Warcraft Dragonflight yolculuk rehberi Reyin Haberleri World of Warcraft Dragonflight yolculuk rehberi Blizzard yaptığı açıklama ile yeni ek paketin birçok detayının yer aldığı World of Warcraft Dragonflight yolculuk rehberini yayınladı. 3.05.2023 18:16 Popüler Haber Analiz Teknoloji Yeni Epic Games ücretsiz oyunları 438 Yeni Epic Games ücretsiz oyunları Marvel's Spider-Man 2'nin konusu 389 Marvel’s Spider-Man 2’nin konusu Microsoft, İngiltere'ye ateş püskürüyor 305 Microsoft, İngiltere’ye ateş püskürüyor Invincible oynanış videosu 275 Invincible oynanış videosu FromSoftware'in yeni oyunu Armored Core VI 246 FromSoftware’in yeni oyunu Armored Core VI Daha Fazlası Resident Evil 4 Remake inceleme 1431 Resident Evil 4 Remake inceleme The Last Of Us Part I PC inceleme 893 The Last Of Us Part I PC inceleme Star Wars Jedi: Survivor 685 Star Wars Jedi: Survivor The Settlers: New Allies incelemesi 584 The Settlers: New Allies incelemesi WWE 2K23 inceleme 469 WWE 2K23 inceleme Daha Fazlası PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar 16537 PUBG Mobile 90 FPS destekleyen telefonlar TOGG fiyat listesi sonunda açıklandı 860 TOGG fiyat listesi sonunda açıklandı Cep telefonlarına büyük zam 814 Cep telefonlarına büyük zam Asus el konsolu ROG Ally 606 Asus el konsolu ROG Ally Yeni PlayStation kontrolcü patenti 454 Yeni PlayStation hakimiyetçi tescili Daha Fazlası Merlin’in Kazanı İngilizce MSI MAG Coreliquid 360R V2 review Last week’s best seller games 23-29/04/2023 Star Wars Jedi Survivor XP Glitch Can you kill people in Hogwarts Legacy? Star Wars Jedi: Survivor Anekdot Launching on PS5

Categories: PC
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ