Bugatti, ‘Uygun Fiyatlı’ Yeni Akıllı Saatlerini Tanıttı

Mayıs 29, 2021 0

Fransız kökenli lüks otomobil üreticisi Bugatti, milyonlarca dolarlık otomobillerinde konuşturduğu tasarımcılığını kol saatlerine yansıtmak ismine değerli bir adım attı. Lüks akıllı saat üreticisi VIITA ile anlaşan Bugatti, son teknoloji özelliklerle donatılmış 3 yeni saatini duyurdu.

İki şirketin ‘şaheser’ olarak tanımladığı akıllı saatlere Bugatti’nin ikonik modellerinin isimleri verildi. Bilhassa spor düşkünü alıcıların beğeneceği birçok kullanışlı özelliğin yer aldığı saatlerin başlangıç fiyatı ise 900 euro olarak belirlendi.

Saatler, isimlerini ikonik Bugatti modellerinden aldı

İsmini Bugatti’nin Pur Sport, Le Noire ve Divo modellerinden alan 3 yeni saat, epeyce etkileyici özelliklerle donatıldı. Saatlere 90’ın üzerinde spor aktivitesi modunun yanı sıra birçok akıllı saatte gördüğümüz sıhhat ve fitness sensörleri yerleştirildi. Kullanıcının kat ettiği yolu her saniye takip eden GPS ile birlikte saatte bulunan nabız sensörü, kalp ritmini ve kalp ritmindeki değişiklikleri kusursuz biçimde takip etmek üzere tasarlandı.

Üretimde yüksek kalite gereçler kullanıldı

Bugatti’nin yeni akıllı saatleri, kullanıcıya varlığını unutturacak konfor ögeleriyle tasarlandı. Şirket, saatler için kauçuk ve titanyum kordon seçenekleri sundu. Bunun yanında birçok opsiyonel özelliğin de satış sırasında sunulacağı belirtildi. Saatlerin çerçevesi, çizilmez seramikten yapıldı. Kenarlar ise hafif titanyumdan meydana getirildi. Safir cam ile çevrelenmiş, yüksek çözünürlüklü; 390 x 390 dokunmatik LED ekrana sahip saatlerin 445 mAh kapasitesindeki pilleri, 2 haftaya kadar kullanım sağlayacak.

Fiyatlara gelecek olursak da Bugatti’nin otomobil fiyatlandırma prensiplerini saatlere uyarladığını söyleyebiliriz. Epey şık dizayna sahip akıllı saatler, 899 euro açılış fiyatıyla satışa sunulacak. Her model 5 yıl garantiyle birlikte gelecek ve teze nazaran üretimleri sonlu sayıda gerçekleşecek.

Tags: Akıllı Saat, Saat Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts