Borderlands 3'ün çıkışında cross-play olmayacak ama..

Borderlands 3’ün çıkışında cross-play olmayacak ama..

Aralık 3, 2019 0

Son olarak oyundaki Ping sisteminin tanıtıldığı Borderlands 3 için yeni bir açıklama daha geldi. Gearbox Software’in CEO’su olan Randy Pitchford yaptığı açıklama ile oyunda cross-play olacağını ama bu özelliğin çıkış tarihine yetişemeyeceğini belirtti. 

Borderlands 3’te cross-play olacak ama çıktığında yok

Oyunun sosyal medya hesaplarında paylaşılan “Birlikteliği kutluyoruz” mesajına cross-play desteği ile ilgili bazı sorular gelmiş. Kendi twitter adresi üzerinden gelen bazı soruları cevaplayan Pitchford, “Bazı insanlar bunun cross-play özelliğine gönderme olduğunu düşünüyor ama değil. Bu 16 Temmuz’da yapacağımız başka bir duyuru için.” ifadelerinden sonra bu özellik ile ilgili de konuşmuş.

“Açıkçası Borderlands 3 çıktığında cross-play desteği olmayacak. Cross-play deneyimini daha sonrasında ekleyebilmek için ortaklarımız ile çalışıyoruz. Bu özellik sayesinde birçok platforma ulaşmak istiyoruz.” açıklamasını yapan Pitchford, daha önce yaptığı açıklamalarda da bu özelliğe sıcak baktıklarını dile getirmişti. 

Tags: 2K Games, Aksiyon, Borderlands 3, First Person Shooter, Gearbox Software, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts