Borderlands 3, Xbox One X'te 4K ve 60 FPS'te çalışacak!

Borderlands 3, Xbox One X’te 4K ve 60 FPS’te çalışacak!

Aralık 3, 2019 0

Borderlands 3 ile ilgili ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Geride bıraktığımız gün akşam saatlerinde Gearbox’ın düzenlediği canlı yayın etkinliğinde Borderlands 3’ün ilk oynanış görüntüleri oyuncuların beğenisine sunuldu. Merakla beklenen oyun ile ilgili detaylar da gelmeye başladı. Borderlands 3’ün hikaye modunun 30 saatten daha uzun süreceği belirtildi. Borderlands 3, Xbox One‘da 30 FPS‘de çalışacak. Ancak Xbox One X sahipleri daha şanslı. Oyunseverler Xbox One X’te aksiyonun tavan yaptığı oyunu daha akıcı bir şekilde deneyim etme şansı yakalayacak. 

Borderlands 3 Xbox One X’te 60 FPS’de çalışacak

Windows Central‘a konuşan Gearbox’ın yazılım geliştiricisi Chris Brock, Borderlands 3‘ün Xbox One X performansı ile ilgili bilgi verdi. Chris Brock, Borderlands 3’ün Xbox One X’te 4K çözünürlük ve 60 FPS değerlerini hedeflediğini belirtti. Konsol tarafında da oyunda, performans veya grafik kalite seçenekleri yer alacağı belirtiliyor. Oyunun PlayStation 4 Pro versiyonu için ise bir açıklama yapılmadı. Borderlands serisinin yeri oyunu  Borderlands 3, 13 Eylül‘de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. 

Tags: 2K Games, Aksiyon, Borderlands 3, First Person Shooter, Gearbox Software, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts