Borderlands 2 yeni detaylar

Borderlands 2 yeni detaylar

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Borderlands 2 yeni detaylar

İlk teaser’ın ardından yeni detaylar açıklandı Borderlands 2 yeni detaylar Borderlands 2’nin dün yayımlanan ilk tanıtım videosunu hatırlarsınız. Hatırlayamadıysanız bu linki kullanarak haberimize gidebilir ve izleyebilirsiniz. Bugün ise ilk Teaser’ın ardından yeni bilgiler geldi. Bakalım Borderlands 2’de var olacak yenilikler neler?

Öncelikle Gunzerker olarak yepyeni karakterler ve sınıflara öncülük edebileceğiz. Gunzerker’ın iki silahı aynı anda kullanabileceğini sizlere daha önce bildirmiştik zaten. Oyunun Co-Op modu dinamik olacak ve online olarak, LAN bağlantısıyla ya da split-screen olarak oynanabilecek. Karakterleriniz dinamik olarak oyunlarda yer alacak ve bir oyunda kazandığınız eşyaları diğer bir oyuna taşıyabileceksiniz.

Hikayenin işleyişi dünya ile bağlantılı şekilde ilerliyor. Pandora’nın ölümcül soğuğunda ölüme terkedilmiş olan karakterinizle, öc almak ve arınmak için görevleri yapmaya başlayacaksınız. Oyunun silah ve eşya çeşitliliği arttırılarak ilk oyundan kat kat fazla sayıya ulaşılmış. Artık düşmanlarınızla kapışmak için birçok farklı yolunuz olacak. Silahlarınızı modifiye edebilecek, ateş, elektrik, asit ve çok daha fazla seçenek ile silahlarınızı donatabileceksiniz.

Yeni silah sistemiyle birlikte loot sistemi de oldukça geliştiriliyor. Sınıflara özel modifikasyon eşyaları, kalkanlar, bombalar, Alien Artifact’ları ve çok daha fazlası oyunda loot olarak yer alacak. Eğer Borderlands 1 size çok fazla eşya varmış gibi hissettirdiyse, Borderlands 2 muhtemelen baygınlık geçirmenize yol açacak.

Pandora üzerinde eskisinden çok daha canlı bir çevre üzerinde hareket edecek ve yepyeni mekanlarla tanışacaksınız. Bu alanlarda da yepyeni düşmanlar karşınıza çıkacak.

Şimdilik oyunla ilgili son detaylar bunlar. Gelişmeler oldukça ve yeni bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlere sunmaya devam edeceğiz. Ayrıca yayımlanan yeni ekran görüntülerine göz atmak istiyorsanız, aşağıdaki galeriyi kullanabilirsiniz.

1 Borderlands 2 yeni detaylar 2 Borderlands 2 yeni detaylar 3 Borderlands 2 yeni detaylar #borderlands 2 #pc #playstation 3 #xbox 360 #first person shooter #gearbox software #2k games Yorumlar 9 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:48 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: 2K Games, Borderlands 2, First Person Shooter, galeri_27, Gearbox Software, PC, PlayStation 3, XBox 360 Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts