Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü Tarafından Tertip Edilen Data&Analytics Summit'21, 13 Kasım'da Başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü Tarafından Tertip Edilen Data&Analytics Summit’21, 13 Kasım’da Başlıyor

Aralık 4, 2021 0

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü’nün BÜYAK tertip etmiş olduğu bilgi bilimi doruğu Data&Analytics Summit’in dördüncüsü DAS, bu sene 13 Kasım Cumartasi gşanı Boğaziçi Üniversitesi’nde ve online platformda hibrit olarak gerçekleşecek. Yaş, okuduğu kısım ve sınıf fark etmeksizin dileyen herkes DAS’a katılım sağlayabilecek. Peki nedir bu DAS? Gelin bakalım. 

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından misafir olarak gelen şahısların yapacağı konuşma ve sunumlar eşliğinde bilgi bilimi dünyasını bulguya çıkacağınız DAS’ta, bu alanda merak ettiklerinizi uzmanlardan bilip bir yandan da sektöre olan bakış açınızı değiştirip genişletme kaderi elde edebileceksiniz. Alanında uzman şahısların önderliğinde yürütülen atölyelere katılarak ise kendinizi geliştirmek ismine bir fırsat tutmuş olacaksınız. 

Seminerlerde hem milli hem küresel çapta markalar var

Data&Analytics Summit'21

P&G ve Armut altın sponsorluğunda tertip edilen Data&Analytics Summit’21’de dinleme kaderi elde edeceğiniz konuşmacılar arasında ise: 

Oracle, Emrah Mete Enterprise Cloud Architect  Google, Ömer Buğra Kırgız Analytical Consultant  Armut, Elif Baş VP of Customer Experience, Gizem Ekiz VP of Marketing, Fatma Tanrısevdi Associate Director of Engineering& Fronted Team Lead  P&G  Microsoft, Onur Koç Chief Technology OfficerCTO  Türk Hava Yolları, Mehmet Canbulat Senior Data Scientist  BluTv, Mihrican Ünlü Data&Analytics Manager  SAS&Sade Yazılım, Ezgi Aras Analytical Consultant, Altan Atabarut Digital Transformation & Innovation Lead, South East Europe 

gibi adlar bulunuyor. 

Şayet siz de Data&Analytics Summit kapsamında bilgi bilimine dair bilgi edinmek, sürpriz armağanlar kazanmak ve bilginin gücü ışığında kariyerinizi şekillendirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey buradaki linke tıklamak ve kayıt olmak! Buna ek olarak BUYAK10 indirim kodunu kullanarak online kategoride %50 indirimden de faydalanabilirsiniz. 

Tags: Data&Analytics Summit'21 13 Kasım'da Başlıyor Categories: Eğitim
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ