Black Widow ve Fobi Seansı 3 Dahil Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

Black Widow ve Fobi Seansı 3 Dahil Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

Eylül 27, 2021 0

Kısıtlamaların birer birer kaldırılmasıyla beraber takribî bir buçuk yıldır çok özlediğimiz sinema salonlarına geri kavuştuk. Dünya genelinde sinema salonlarının yavaş yavaş açılması da sinema sektörüne yine hayat verdi ve pandemi suratından ertelenen filmler bir bir vizyona girmeyi başladı.

Bu filmlerin başında COVID-19 pandemisi suratından üst üste ertelenen Fast and Furious 9 vardı. Geçtiğimiz hafta vizyona giren serinin dokuzuncu filmi bir kesim tarafından çok hoşlanıldı değişik kesim tarafından da yoğun tenkitlere maruz kaldı. Bu hafta vizyona girecek ve en az Fast and Furious 9 kadar ses getirmesi beklenen filmlerin arasında, Scarlett Johansson’ın başrolünü üstlendiği Black Widow filmi bulunuyor. Dilerseniz Black Widow’la beraber vizyona girecek Türk ve yabancı filmler nelermiş beraber bakalım. 

9 Temmuz Cuma gününden itibaren vizyona girecek filmler:

Black Widow

Black Widow, Marvel âleminin bir süper kahraman olmamasına karşın en çok hoşlanılan kişiliklerinden birisi. Scarlett Johansson’ın başrolünde oynadığı bu film, Natasha Romanoff ismindeki Rus bir casusun hükümet tarafından öldürülmek üzere kovalanmasını anlatıyor. Filmde aynı zamanda Stranger Things dizisinden Jim Hopper olarak tanıdığımız David Harbour da yer alıyor. 

Düşler Ülkesi

Animasyon cinsinde bir film olan Düşler Ülkesi, daha evvel Zoo Wars ve Fishtales çabuksu gibi filmlerle ünlenen Evan Tramel tarafından idarenmiş. Senaryosu Lisa Baget tarafından yazılan bu film, Barney, Scout ve Axle’ın Düşler Ülkesi’ne doğru yaptıkları yolculuğu anlatıyor.

Fobi Seansı 3: Katil İblis

Fobi Seansı Conjuring çabuksu, yüz binlerce fobi filmi severin gözde serilerinden birisi. Katil İblis, paranormal hadiseleri çözmekle misyonlu Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın cinayet zanlısı bir gencin geçmişini incelerken karşılaştığı vahim gizemleri sarihe çıkarıyor.

Lanetli Kardeş

Tıpkı Fobi Seansı gibi haftanın bir değişik fobi filmi olan Lanetli Kardeş, etrafında işlenen cinayetlerin çizdiği fotoğraflarla ve gördüğü kabuslarla iletişimli olduğunu bilen genç bir kızın yaşadığı vahim anları aktarıyor. Amanda Woodhams ve Nicola Bartlett’in başrollerini paylaştığı filmin rejisör koltuğunda ise Sam Barrett oturuyor.

Supernova

Bu hafta vizyona girecek filmlerin arasında dram cinsinde olan tek film Supernova, demans teşhisi konulan bir adamın yaşadığı her şeyi unutmadan sevgilisiyle beraber son bir kere hayatın tadını çıkarmasını mevzu alıyor. Harry Macqueen’in idarediği filmin başrolünde Colin Firth, Stanley Tucci ve Pippa Haywood bulunuyor.

15 Temmuz Perşembe gününden itibaren vizyona girecek filmler: 

15/07 Şafak Süreyi Deli Ortak Suskun Bir Yer 2 Spirit Özgür Ruh  Space Jam: Yeni Efsane Vay Babam Vay Protesto Spring Blossom

Tags: Vizyona Girecek Yeni Filmler Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ