Bethesda video yayınladı, ortalık Fallout söylentileri ile doldu

Bethesda video yayınladı, ortalık Fallout söylentileri ile doldu

Aralık 4, 2019 0

Video oyun dünyasının en köklü RYO serilerinden bir tanesi olan Fallout‘un milyonlarca hayranı bulunuyor. Oyuncuları kıyamet sonrası bir dünyaya götürerek rol yapmanın dibine vurduran seri için Bethesda, geçtiğimiz akşam bir paylaşım yaptı. Fallout oyunlarının klasikleşmiş “Please Stand By” ekranını sürpriz bir şekilde sosyal medya hesaplarından paylaşan Bethesda, oyuncuları heyecanlandırdı. Ayrıca Twitch üzerinden Vault Boy‘un olduğu bir figürü iki saat boyunca yayın yapan ve başka herhangi bir şey göstermeyen geliştiricilerin aklında neler var merak ediyoruz.

Yeni Fallout oyunu geliyor

#PleaseStandBy pic.twitter.com/5IUjkURCcM

— Bethesda Game Studios (@BethesdaStudios) 29 Mayıs 2018

Tahminler ise yeni bir Fallout oyununun geleceğini düşünüyor. Ayrıca oyuncuların çoğu, yeni Fallout oyununun Obsidian Entertainment tarafından geleceğini düşünüyor. Fallout serisinde son olarak Fallout: New Vegas‘ı yapan ekip, bazı kesimlere göre en iyi Fallout oyununu geçmiş yıllarda ortaya koyduğu.

Son olarak oyuncuların çoğu, yeni oyunun adının Fallout: New Boston olacağını düşünmekte. Muhtemelen E3 2018 fuarında Fallout ile ilgili bilgilerle karşılaşacağız. Bu arada Fallout’un ortaya çıkması ile yeni bir Elder Scrolls oyununun bir kez daha rafa kaldırıldığını söyleyebiliriz. Tüm bunların yanında Bethesda, belki de bu duyuruyu Fallout 4’ün Switch sürümü için de hazırlamış olabilir.