Batman'in seslendirme sanatçısı: 'Arkham serisi devam etmeli'

Batman’in seslendirme sanatçısı: ‘Arkham serisi devam etmeli’

Aralık 4, 2019 0

Batman‘e kan veren can veren seslendirme sanatçısı Kevin Conroy, bundan yaklaşık bir yıl önce, Rocksteady’nin yeni bir Arkham oyunu planı olmadığını açıklamıştı. Ancak görünen o ki Conroy hala Arkham serisine gönülden bağlı. 

Batman’in seslendirme sanatçısı yeni Arkham oyunu istiyor

I don’t know….I can think of ways to have Bats still evolve in the Arkham world https://t.co/2dhp91o773

— Kevin Conroy (@RealKevinConroy) 9 Aralık 2018

Uzun süredir konuşulan yeni Batman oyunu ile ilgili hala elimizde bir bilgi yok. WB Montreal Games, yardımcı yapımcılarından olan Valerie Vezina, geçtiğimiz ay Twitter hesabından bir ğaylaşım yapmıştı. Yaptığı paylaşımda takım arkadaşlarını öven Vezina’nın giydiği tshirt ise olay olmuştu. Batman’in ünlü serilerinden Baykuşlar Divanı losolu tshirt’ünü giyen Vezina’nın bu paylaşımı WB Montreal’in yeni bir Batman oyunu geliştirdiği söylentilerinin ortaya çıkmasına neden olmuştu. The Game Awards 2018 ödül töreninde de yeni bir Batman oyunu duyurulacağı, bu oyunu Rocksteady’nin geliştirdiği iddia edilmişti ancak, The Game Awards 2018 geldi geçti, etkinlikte yeni bir Batman oyununun esamesi dahi okunmadı. Kevin Conroy’un yaptığı paylaşım, yine Batman oyununu gündeme getirdi. Conroy, Arkham evreninde daha çok yapılacak şey olduğunu ima eden bir tweet attı. Bakalım önümüzdeki günlerde bir yeni gelişmeler olacak mı?

Tags: Aksiyon, Batman: Arkham City, PC, PlayStation 3, Rocksteady Games, Warner Bros. Entertainment, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts