Batman ilinin sınırlarının değişmesi için kampanya başlatıldı

Batman ilinin sınırlarının değişmesi için kampanya başlatıldı

Aralık 4, 2019 0

Çizgi roman tarihinin en eski karakterlerinden ve DC evreninin en ünlü karakterlerinden bir tanesi olan Batman, bu kez ülkemizde bir imza kampanyasına dahil oldu. Change.org üzerinden başlatılan kampanyada internet kullanıcıları Batman ilinin, Batman’in yarasa logosu şeklinde il sınırlarının değişmesi konu alınıyor. Şimdiye kadar 2.300 kişinin imzaladığı kampanya beklenmedik bir şekilde viral olursa, yetkili kurumların karşısına gideceği kesin. Ancak sınırların değişmesi gibi durum muhtemelen herhangi bir şekilde söz konusu olamaz. Ancak eğer kampanya başarıya ulaşırsa Türkiye’nin müthiş bir reklam değeri kazanacağını tahmin edebiliriz.

Batman ili için imza kampanyası başlatıldı

Son olarak Ben Affleck‘in canlandırdığı Batman karakteri, ondan önce Christian Bale tarafından canlandırılmıştı. Ünlü oyuncular sayesinde devamlı güncel tutulan karaktere karşın, kullanıcılar internet üzerinden kısa bir araştırmayla Batman ilini de bulabiliyordu. Çeşitli global mizah sitelerine konu olan Batman ilinin belediye yetkilileri ise geçtiğimiz dönemlerde isim benzerliğinden dolayı DC‘ye dava açmaya hazırlanıyordu.

Bakalım kampanya kaç imzaya ulaşacak ve sonucu ne olacak? Merak içerisinde bekliyoruz. Kampanyaya destek olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Batman ilinin sınırlarının değişmesi için kampanya başlatıldı

Tags: Batman, dc, il, imza, kampanya, sinema Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts