2500$ ödüllü Call of Duty 2 Turnuvası

2500$ ödüllü Call of Duty 2 Turnuvası

Aralık 4, 2019 0

32 takım, 200’ün üzerinde oyuncu, 2500$’a varan ödüller. Oynasana.com Call of Duty 2 Bahar Kupası başlıyor. Takımlar 8 ayrı grupta mücadele ettikten sonra, Ses Kartı, Cep Telefonu, özel üyelik gibi hediyeler için yarışacaklar.

Oynasana.com tarafından online olarak düzenlenen organizasyon, sıkılmaya başlayan Call of Duty 2 oyun camiasına yeni bir soluk getiriyor.

Oynasana.com genel müdürü Cem Özkaynak yaptığı açıklamada ilgi ve talebi görmek için yaptıkları bu organizasyonun sonuçlarını almalarının ardından büyük sponsorlar ile daha geniş kapsamlı etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti.

Özkaynak; Türkiye’de yıllardır World Cyber Games, WGT, Abit Fragfest gibi organizasyonlarda kullandıkları Oynasana.com Turnuva sisteminin (takımım) ilk büyük online etkinliğini gerçekleştirdiklerini belirterek; erişim hızlarının artması ve diğer gelişen şartların artık etkinliklerin online alana kayması gerektirdiğini gösterdiğini belirtti.

Organizasyona katılabilmek için takımların http://www.oynasana.com/takimim/index.php?pr=li&lid=125 adresinden ücretsiz etkinliğe kayıt olmaları yeterli.

Tags: Aksiyon, call of duty 2, PC Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts