1907 Fenerbahçe, Bursaspor Esports'u 3 - 1 ile saf dışı bıraktı

1907 Fenerbahçe, Bursaspor Esports’u 3 – 1 ile saf dışı bıraktı

Aralık 4, 2019 0

VFŞL 2018 Yaz Sezonu’nda çeyrek finallerin ikinci ayağı tamamlandı. HWA Gaming ile Dark Passage arasında gerçekleşen beş maçın aksine bu seri, dört maça kadar uzadı ve karşılaşmaların sonunda yarı finale adını yazdıran ekip 1907 Fenerbahçe oldu.

Sarı lacivertlilerin orman görevinde rol alan oyuncusu Move, takımca kaybettikleri maç dahil bütün maçlara damgasını vurmayı başardı. Başarılı ormancı, özellikle global görevlerdeki amansız takipleri ve karşıya baskın oynama stratejisi ile yeşil beyazların bir dakika olsun nefes almasını zorlaştırdı. Ligi altıncı sırada tamamlayan Bursaspor Esports cephesinin kadrosuna bakıldığında Tolerant hariç bütün oyuncular çaylak statüsünde olmasına rağmen bu ekibin vadinin boğalarından bir maç alabilmesi, izleyiciler tarafından takdirde karşılandı.

Tıpkı HWA ile DP arasında gerçekleşen üçüncü, dördüncü ve beşinci maçlardaki gibi Bursaspor Esports da bir kadro değişikliğine gitti. Takımın karar vericisi ve kadronun en tecrübeli oyuncusu Tolerant’ın yerine ekibin yedek nişancısı Pilter oyuna dahil edildi. Üçüncü maçta bu değişiklik ile galibiyet almayı başaran Bursaspor Esports, dördüncü maçta ne yazık ki arkasına aldığı galibiyet rüzgarını fazla sürdüremedi ve çeyrek finalde veda etti.

1907 Fenerbahçe, Bursaspor Esports'u 3 - 1 ile saf dışı bıraktı

VFŞL 2018 sürecinin yarı finalleri, 1 Eylül 2018’de başlayacak. İlk maç, sezonun normal süresi içerisinde ligi lider olarak tamamlayan Royal Bandits ile lig sonuncusu olmaktan kurtulup rekabetçi arenaya olağanüstü bir şekilde geri dönüş yapan Dark Passage arasında gerçekleştirilecek. 2 Eylül 2018 tarihinde ise Bahçeşehir Supermassive ile 1907 Fenerbahçe maçı oynanacak ve TBF 2018’de final sürecinin takımları belli olacak.

Tags: ICO Partners Limited, League of Legends, PC, Riot Games, Role Playing Game Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts